Leégett az üzem

Még nem találjuk a szavakat…

Hétfő hajnalban porig égett az üzemünk, és egyelőre nem tudjuk, hogyan tovább.

Szerencsére személyi sérülés nem történt, de a kár óriási.

A tűzeset következtében az üzemünk és a teljes készletünk megsemmisült, így működésünk átmenetileg ellehetetlenült.

Jelenleg még nem látjuk pontosan a következő lépéseket, de várhatóan legalább fél évig nem tudunk új rendeléseket teljesíteni.

Nagyon sajnáljuk a kialakult helyzetet, és hálásak vagyunk az elmúlt évek bizalmáért, támogatásáért és együttműködéséért. Most a károk felmérésén és a további lehetőségek áttekintésén dolgozunk.

Amint többet tudunk a folytatásról, jelentkezni fogunk.

További hírek