Még nem találjuk a szavakat…
Hétfő hajnalban porig égett az üzemünk, és egyelőre nem tudjuk, hogyan tovább.
Szerencsére személyi sérülés nem történt, de a kár óriási.
A tűzeset következtében az üzemünk és a teljes készletünk megsemmisült, így működésünk átmenetileg ellehetetlenült.
Jelenleg még nem látjuk pontosan a következő lépéseket, de várhatóan legalább fél évig nem tudunk új rendeléseket teljesíteni.
Nagyon sajnáljuk a kialakult helyzetet, és hálásak vagyunk az elmúlt évek bizalmáért, támogatásáért és együttműködéséért. Most a károk felmérésén és a további lehetőségek áttekintésén dolgozunk.
Amint többet tudunk a folytatásról, jelentkezni fogunk.




















